4-5 Mayıs 2019, USLA İle Tadım Yolculuklarının İlk Durağı Urla!4-5 Mayıs 2019, USLA İle Tadım Yolculuklarının İlk Durağı Urla!

 

Ege’nin incisi İzmir’in sakin havası, tertemiz denizi, bembeyaz evleri, kendine özgü gurme lezzetleri ve tarihi dokusunu korumayı başarmış dünyanın en eski limanlarından birine sahip huzurlu ilçesi Urla’da Ege havasını sonuna kadar içinize çekebileceğiniz özgün konsepti ve butik destinasyonları ile size farklı bir deneyim yaşatacak Tadım Turları USLA ve Sacred7 Travel iş birliği ile 4-5 Mayıs’ta!

Ege otları, deniz ürünleri, zeytinyağı ve şarap bağları açısından zengin bir yiyecek-içecek kültürüne sahip olan Urla’da keyifli bir seyahat için sıkı tutunun! Bu turda Urla’yı farklı bir açıdan görecek, tadacak ve deneyimleyeceksiniz.

Urla doğumlu, şef ve yemek stilisti Dilek Yetkiner ile Urla lezzetlerinin yolculuğuna çıkıp, ülkenin gurme degüstatörlerinden Levon Bağış danışmanlığında bölge bağcılık ve şarapçılığına, uluslararası üzümler dışında unutulmuş üzüm türlerini, Urla bağları ve mahzenlerini yerinde öğreneceğiniz bu tadım yolculuğunun lezzet düşkünleri ile buluşmasına çok az zaman kaldı!

Sen de Klazomenai Antik Kentinde tarihe bir göz atmak, Od Urla’da yemek şarap uyumunu deneyimlemek, zeytinyağının en inceliklerini yerinde öğrenmek, Mitera da begonviller eşliğinde güne merhaba demek istemez misin? Baharı doyasıya yaşayacağınız bir tadım turu deneyimlemek için çok geç kalmadan bizimle iletişime geçmeyi unutmayın!

 

USLA İle Tadım Yolculukları Urla Gezi Programı Hakkında Detaylı Bilgi Almak ve Rezarvasyon Oluşturmak İçin;

Sacred7 Travel: 0542 722 7340 veya USLA: 0535 022 1002 numaralı telefonları arayabilirsiniz!