USLA Profesyonel Eğitim Programları

American Hospitality Academy “Certificate in Professional Culinary Arts” sertifikası ve Milli Eğitim Bakanlığı “Temel Aşçılık Eğitimi Kurs Programı” Kurs Bitirme Belgesi.

American Hospitality Academy‘nin 8 aylık uluslararası akredite sertifika programı, gerek pastacılık ve ekmekçilikte uluslararası yeterliliğe sahip olmak isteyenlere gerekse gelecek vaat eden bu dalda yeni bir kariyer adımı atmak isteyenlere özel hazırlanan bir programdır.

“Profesyonel Aşçılık Temel Seviye Sertifika Programı”’nın ileri seviyesi olan 12 aylık “Uzun Dönem Profesyonel Aşçılık Programı” gelecekte kendi yiyecek içecek işletmesini açmak isteyen veya sektöre Aşçı Yardımcısı (Demi Chef) pozisyonunda girebilecek yetkinliklere sahip olmak isteyenlere yönelik hazırlanan programımızdır.

“Profesyonel Pastacılık ve Ekmekçilik Sertifika Programı”’nın ileri seviyesi olan 12 aylık “Uzun Dönem Profesyonel Pastacılık ve Ekmekçilik Programı” gelecekte kendi yiyecek içecek işletmesini açmak isteyen veya sektöre Aşçı Yardımcısı (Demi Chef) pozisyonunda girebilecek yetkinliklere sahip olmak isteyenlere yönelik hazırlanan programımızdır.

USLA “Yiyecek İçecek İşletmeciliği” sertifika programı yiyecek ve içecek sektöründe işletmeci veya yönetici olarak çalışanlara gerekli olan tüm yetkinlikleri kazandırmak için hazırlanmıştır. Sektörün önde gelen danışmanları ve uzmanları tarafından verilen bu programda teorik bilgiler gerçek hayat uygulamaları ile aktarılmaktadır. Program süresi 2,5 aydır.

USLA’da 4 hafta boyunca yemek tutkunlarına ve profesyonel olarak mutfağa ilk adımı atmak isteyenlere yönelik hazırlanmış yarı profesyonel aşçılık eğitimi ve yarı profesyonel pastacılık eğitimi hem aşçılık hem de pastacılık ve ekmekçilik alanında teknik ve uygulama becerilerini geliştirmeye yönelik bir programdır.

USLA “Avrupa Özel Kahve Birliği (Special Coffee Association Europe – SCAE)” nin kalitesi ve dürüst ticaret ilkeleri doğrultusunda en iyi standartlarda gerek teorik, gerekse uygulamalı olarak eğitim vermektedir.

“Profesyonel Aşçılık Temel Seviye Sertifika Programı” nı işletmecilik yetkinlikleri ile birleştirmek isteyenlere yönelik hazırladığımız 10,5 aylık bir programdır.

Pastacılık ve Ekmekçilik eğitimini tamamlayan öğrencilerimize yiyecek içecek sektörünün önde gelen danışmanları ve uzmanları teorik bilgileri gerçek hayata dair uygulamalar ile aktarmaktadır.