Başvuru Formu

PROFESYONEL AŞÇILIK TEMEL SEVİYE PROGRAMI

USLA’da Profesyonel Aşçılık Temel Seviye Programı, hafta içi ve hafta sonu olmak üzere iki ayrı sınıfta gerçekleşmektedir. Aşçılık üzerine kariyer yapmak isteyen katılımcılar, Electrolux sponsorluğundaki son teknoloji ile donatılmış mutfaklarımızda, konusunda yetkin eğitmen şeflerimiz tarafından eğitilmektedirler.

8 Aylık programın sonunda, sektör stajı yapmayan öğrenciler Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylanmış olan “Temel Aşçılık Eğitimi Kurs Programı” Kurs Bitirme Belgesi alırlar. Sektör stajı yapan öğrenciler ise American Hospitality Academy “Certificate in Professional Culinary Arts” sertifikası ve Milli Eğitim Bakanlığı “Temel Aşçılık Eğitimi Kurs Programı” Kurs Bitirme Belgesi’ne sahip olurlar.

Profesyonel Aşçılık Temel Seviye Programı eğitimlerimiz hafta içi 09:00-13:00, hafta sonu ise 09:00-18:00 saatleri arasında gerçekleşmektedir.

SEKTÖR STAJI YAPMAYAN ÖĞRENCİLERİN KAZANACAĞI SERTİFİKA :

Milli Eğitim Bakanlığı “Temel Aşçılık Eğitimi Kurs Programı” Kurs Bitirme Belgesi

SEKTÖR STAJI YAPAN ÖĞRENCİLERİN KAZANACAĞI SERTİFİKA  :

American Hospitality Academy “Certificate in Professional Culinary Arts” sertifikası ve Milli Eğitim Bakanlığı “Temel Aşçılık Eğitimi Kurs Programı” Kurs Bitirme Belgesi