Bar - Servis ve Miksoloji Eğitmeni

Talat Aydın

Talat Aydın

1982 yılında doğan Talat Aydın, lise eğitimini tamamladıktan sonra, dönemin kült barlarından biri olan TOUCHDOWN’da profesyonel yaşamına başladı. Eş zamanlı olarak, iletişim akademisinde  ‘DATA BASE YAZILIM’ eğitimi de alan Talat Aydın, İktisat Fakültesi’nde eğitim hayatına devam etti. Eğitim hayatı süresince, hizmet sektöründeki çalışmalarına ara vermeyen Talat Aydın, profesyonel barmenlik de yaptı. 
2004 - 2014 yılları arasında zincir bir işletme olan,  Bar - Restoran grubunda Bar şefi ve Barlar eğitim koordinatörü olarak görev aldı. 2014 yılından günümüze kadar olan süreçte, ANY’de Bar şefi olarak çalıştı.
Profesyonel çalışmalarının yanı sıra, yurt dışındaki uluslararası bar fuarlarına da katılmaya, sektörel gelişmeleri yerinde görmeye, yeni bar uygulama teknikleri ve miksoloji ile ilgili yeni fikirler bulmaya da önem veren Aydın, 2015 yılında, Amerika’daki bar uygulamalarını öğrenmek ve keşfetmek için “New York Bartending School”da workshop çalışmalarına katıldı. Talat Aydın şu an USLA’da Bar - Servis ve Miksoloji eğitmeni olarak görev alıyor.
 

KaleNet
×